Reference

Za víc než deset let jsem řadě studentů pomohla zvládnout maturitu i jiné zkoušky. Mnozí z nich i díky mým hodinám ztratili strach z mluvení. Hlavní prioritou pro mě zůstává individuální přístup a spokojení studenti.

Marie Partíková

Ellen je nejlepší, moc mi pomohla při přípravě k maturitě. Pomohla mi zlepšit se v gramatice, ale také mi pomohla se rozmluvit. Dříve jsem radši nic neřekla, než aby to bylo špatně, ale Ellen mi pomohla, že je lepší něco říct, než neříct nic. Taky jsem měla občas problém že jsem si nemohla vzpomenout na nějaká slovíčka, i v tomto mi pomohla, vždy mi připomínala, že to buď musím říct jinak nebo to popsat. Díky Ellen se moje angličtina hodně zlepšila a jsem jí za to vděčná!

Andrea Bohmová

V osobnosti Ellen jsem pro mě našla ideální doučování. První hodinu mě pozorně vyslechla, správně odhadla kde jsou mé jazykové slabiny a podle toho připravovala program přesně pro mé potřeby a tempo učení. Díky ní jsem šla k maturitní zkoušce zcela klidná, což se podepsalo i na pozitivním výsledku. Pokud hledáte pestré hodiny angličtiny v přátelském prostředí, vřele doporučuji!

Soňa Vlastníková

Lekce angličtiny s Ellen mě bavily a na její hodiny jsem se vždy těšila. Oceňuji především individuální přístup a srozumitelně vysvětlenou gramatiku, trpělivost, ale také schopnost motivovat studenta do dalšího studia. Každou lekci měla Ellen pestrou a vždy pečlivě připravenou.

Monika Kárníková

Vyzkoušela jsem různé lektory individuální angličtiny. Ale až s Ellen mě angličtina začala bavit a přestala jsem se bát mluvit. Zvlášť když mě připravovala na tak důležitou událost jako maturita z angličtiny. Předtím jsem chodila na individuální kurzy angličtiny vystresovaná a s pocitem, že se to nikdy nenaučím. Ale s Ellen probíhaly hodiny uvolněně. Všechno dokázala hezky, jasně, srozumitelně a trpělivě vysvětlit. Zároveň uměla naslouchat a dát tipy, jak se danou věc snadno a rychle naučit. S Ellen je angličtina zábava.

Zuzana Rodrová

Ellen je báječná lektorka! Měla jsem tu čest být její studentkou a díky ní jsem odmaturovala. Do hodin dává vždy něco navíc - je plná energie, dodá sebevědomí a prostě dokáže člověka motivovat k lepším výsledkům. Vřele doporučuji!

Markéta Drahošová

Více jak 6 let chodím k Ellen Stránské na hodiny angličtiny. Ellen se vždy zaměří na učivo, které přesně potřebuji (do práce, pro osobní život) a je vždy perfektně připravená. Hodiny probíhají pouze v angličtině formou opakování slovíček z minulé hodiny a poté probíráme, na co se chci konkrétně zaměřit, s čím mám problém. Na závěr má většinou připravenou například hru, nebo probíráme učebnici a nebo novou gramatiku. Jedna z nejlepších učitelek, které znám a anglicky se domluvím jen díky ní. :)