Reference

Za víc než deset let jsem řadě studentů pomohla zvládnout maturitu i jiné zkoušky. Mnozí z nich i díky mým hodinám ztratili strach z mluvení. Hlavní prioritou pro mě zůstává individuální přístup a spokojení studenti.

Marie Partíková

Ellen je nejlepší, moc mi pomohla při přípravě k maturitě. Pomohla mi zlepšit se v gramatice, ale také mi pomohla se rozmluvit. Dříve jsem radši nic neřekla, než aby to bylo špatně, ale Ellen mi pomohla, že je lepší něco říct, než neříct nic. Taky jsem měla občas problém že jsem si nemohla vzpomenout na nějaká slovíčka, i v tomto mi pomohla, vždy mi připomínala, že to buď musím říct jinak nebo to popsat. Díky Ellen se moje angličtina hodně zlepšila a jsem jí za to vděčná!

Andrea Bohmová

V osobnosti Ellen jsem pro mě našla ideální doučování. První hodinu mě pozorně vyslechla, správně odhadla kde jsou mé jazykové slabiny a podle toho připravovala program přesně pro mé potřeby a tempo učení. Díky ní jsem šla k maturitní zkoušce zcela klidná, což se podepsalo i na pozitivním výsledku. Pokud hledáte pestré hodiny angličtiny v přátelském prostředí, vřele doporučuji!

Soňa Vlastníková

Lekce angličtiny s Ellen mě bavily a na její hodiny jsem se vždy těšila. Oceňuji především individuální přístup a srozumitelně vysvětlenou gramatiku, trpělivost, ale také schopnost motivovat studenta do dalšího studia. Každou lekci měla Ellen pestrou a vždy pečlivě připravenou.

Monika Kárníková

Vyzkoušela jsem různé lektory individuální angličtiny. Ale až s Ellen mě angličtina začala bavit a přestala jsem se bát mluvit. Zvlášť když mě připravovala na tak důležitou událost jako maturita z angličtiny. Předtím jsem chodila na individuální kurzy angličtiny vystresovaná a s pocitem, že se to nikdy nenaučím. Ale s Ellen probíhaly hodiny uvolněně. Všechno dokázala hezky, jasně, srozumitelně a trpělivě vysvětlit. Zároveň uměla naslouchat a dát tipy, jak se danou věc snadno a rychle naučit. S Ellen je angličtina zábava.

Markéta Drahošová

Více jak 6 let chodím k Ellen Stránské na hodiny angličtiny. Ellen se vždy zaměří na učivo, které přesně potřebuji (do práce, pro osobní život) a je vždy perfektně připravená. Hodiny probíhají pouze v angličtině formou opakování slovíček z minulé hodiny a poté probíráme, na co se chci konkrétně zaměřit, s čím mám problém. Na závěr má většinou připravenou například hru, nebo probíráme učebnici a nebo novou gramatiku. Jedna z nejlepších učitelek, které znám a anglicky se domluvím jen díky ní. :)

Ladislav Tichý

Lekce angličtiny s Ellen mohu doporučit. Před závěrečnou zkouškou z AJ na VŠ jsem zjistil, že se potřebuji nutně rozmluvit a zopakovat si gramatiku. I přes počáteční obavy lekce s Ellen probíhaly v přátelské a pohodové atmosféře. Vždy mi vyšla vstříc s termínem lekcí a poskytovala mi rady i po e-mailu. Vše mi vysvětlovala pečlivě a trpělivě. Závěrečnou zkoušku jsem udělal i díky její pomoci.

David Sejk

Chodil jsem k Ellen na lekce angličtiny, abych si před maturitní zkouškou procvičil okruhy témat. Ellen mě na všechny témata důkladně připravila a to s přátelským a milým přístupem. Dost mi také vycházela vstříc a hledala i nové možnosti, jak mi pomoct, aby zkouška dopadla bezstarostně. Po lekcích s Ellen jsem se nejen cítil více připravený v daných okruzích, ale zároveň jsem se mnohem více rozmluvil anglicky a za to jsem Ellen moc vděčný.